Charakteryzacja listew przypodłogowych

Listwy przyścienne to dosyć ważny, choć przez wielu pomijana w trakcie projektowania pomieszczeń. Do wyboru jest ogromna ilość kształtów, wysokości, rodzajów wykończenia, kolorów… Możemy idealnie dopasować listwy do naszego pomieszczenia – podłóg, czy mebli, w zależności jaki mamy na to pomysł.

Kolor listew – mogą to być kolory różnokolorowe, lub w kolorze zbieżnym do koloru podłogi. Może być to uniwersalny kolor biały, a nawet jest możliwość kupna listew malowanych w określonym kolorze. To wszystko po to, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i wybrać jak najlepsze dla klienta. Dostępne są praktycznie wszystkie listy w idealnym dopasowaniu kolorystycznym, przez co nie trzeba iść na kompromisy i głowić się nad złym dopasowaniem koloru.

Rodzaj materiału listwy przyścienne są wykonane na wodoodpornym rdzeniu polimerowym lub na bazie twardego i gęstego MDF. Produkowane są również modele na bazie hybrydy PCV.

Stopień połysku – może to być satyn, półmat, albo wysoki połysk. W zależności od modelu. Są dostępne nawet listwy do samodzielnego malowania co jest świetnym rozwiązaniem jeżeli tworzymy pomieszczenie, które ma się wyróżniać.

sklep z podłogami

Ten wpis został opublikowany w kategorii Listwy przypodłogowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.